❀ Other stories ❀

Większość osób nie rozumie tego, żeby nie spamować pod rozdziałami bo to tylko zaśmieca i daje brzydki wygląd blogu. Więc, żeby nie było niepotrzebnego spamu pod rozdziałami, zrobiłam dla was taką zakładkę. Możecie tu spamować ile wlezie, na pewno wejdę, a jak mi się spodoba wstawię linka o tutaj:

 Moje inne tłumaczenia:
animals
106reasons (zawieszone)
 (współpraca) don't talk to strangers


Polecam/czytam:(kolejność przypadkowa)

56 komentarzy:

 1. http://he-is-back-tlumaczenie.blogspot.com/

  Co byś zrobiła, gdyby twój były chłopak, który ma na twoim punkcie obsesję wrócił do twojego życia?

  Ostatni raz kiedy go zobaczyłam powiedział: Nie uciekaj ode mnie, ponieważ znajdę cię. Nawet nie próbuj się w kimś
  zakochać, bo nie pozwolę na to, znajdę cię i zabiorę z powrotem do mnie.


  Teraz panikuję, ponieważ on wrócił.

  OdpowiedzUsuń
 2. Historia siedemnastoletniej Demi Lovato mogła by posłużyć za scenariusz hollywodzkiego filmu. Nie była by to jednak lekka komedia obyczajowa, a oparty na faktach dramat, który miejscami przypomina historię rodem z horroru. Cierpiąca na liczne zaburzenia psychiczne, uzależnienia i patologiczną relację z biologicznym ojciem, Demi udaje się wyjść na prostą. Po przebytym leczeniu, wracając do domu poznaje gwiazdę zespołu One Direction - Nialla Horana. To spotkanie na zawsze odmieni życie obojga z nich. Obdarzony wielkim sercem i chęcią zbawienia świata Niall będzie starał się pomóc nowo poznanej dziewczynie.

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 3. Pseplasam za spam .

  Aria jest zamknięta w sobie . Jej chęć stania się perfekcyjną ponad wszystko spowodowało anoreksje i bulimie .
  Louis jest jej przeciwieństwem Pewny siebie dla , którego ważny jest seks , narkotyki , dziwki .Spotka Ar przez przypadek i namiesza w jej życiu .
  Czy Aria pogodzi się z tym ,że Louis ja przegrał ?Że musi robić za dziwkę ?
  I tam spotyka swego gwałciciela ?
  Czy podda się leczeniu ?
  Bulimia/anoreksja/seks/używki/psychiczny związek / zdrady .

  http://zapsuta-dusza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.


  ZAPRASZAM: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/

  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 5. Pragnął jej - a on zawsze dostaje to, czego chce
  http://possessive-jason-mccann.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam!
  http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku."

  OdpowiedzUsuń
 7. http://lifedreamscometrue.blogspot.com/

  "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."

  OdpowiedzUsuń
 8. "Dobrze, więc co mam robić?"
  "Uwiedź go."
  "Jego nie da się tak po prostu uwieść!"
  "Więc postaraj się."
  "To pieprzony Justin kurwa Bieber, to za wiele."
  "Dasz radę, siostra."

  Wplątana w wojnę między dwoma gangami, jest odpowiedzialna za dostarczanie informacji.
  Z początku miała to być zwykła przysługa. Pomoc bratu.
  Nie wzięła pod uwagę miłości, która zniszczy ich oboje.

  zapraszam! http://his-princess-jbff.blogspot.com <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak, jest to spam. Ale naprawdę zależy mi na nowym blogu, staram się bardzo i chciałabym mieć dla kogo pisać, więc miło by było gdyby ktoś wpadł, to naprawdę bardzo ważne! dopiero jest czwarty rozdział więc myślę, że nie będzie problemu. I to nie jest kolejne zwykłe lovestory!
  zapraszam ♥
  http://you-just-need-a-second-person.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Oficer Bieber po latach pracy w policji zostaje przeniesiony na dział kryminalny. Jako pierwszą sprawę otrzymuje serię morderstw z okolic Stanford. Gdy okazuje się, że ofiary zmarły jeszcze w '89 Justin postanawia wszcząć własne śledztwo. Dochodzi do faktów, które w tej sprawie nie zostały jeszcze odnalezione. Po paru dniach w Stanford huczy od dochodzenia, a Justin dostaje tajemniczy list. Poznaję siedzącą od 5 lat w zakładzie psychiatrycznym Hannę. Mężczyzna wdaje się z nią w romans i otrzymuje ważne wątki. Jednak poznaje prawdę i ich znajomość dobiega końca. Hannah nie wychodzi z pokoju i nie rozmawia z lekarzami, a Justin zaszywa się w domu, odkładają myśli o niej na bok. Jak to się dalej potoczy?
  ZBRODNIA = ROMANS = ODKRYCIE

  zla-odpowiedz.blogspot.com

  Przepraszam za spam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mojego nowo powstałego bloga. Gwarantuję, że takiej historii jeszcze nie było. :)

  Minął rok odkąd wszyscy uznali mnie za zmarłą, nikt nie wierzył w moje słowa, nie uwierzyli gdy opowiedziałam im jak zamieniłyśmy się dokumentami. Krzyczałam, że ja żyję, a Zoe umarła, ale do nich to nie docierało, uważali, że robię sobie żarty w tak tragiczny dla nas dzień.
  Od tamtego dnia codziennie rano zakładałam maskę udając kogoś innego, tylko w nocy mogłam być sobą. Straciłam wiele i nadal tracę nie mogąc nic na to poradzić. Gdybym wiedziała, że jeden błąd może zmienić wszystko, nie zgodziłabym się na zamianę tożsamości. Gdybym tylko mogła cofnąć czas zrobiłabym to, ale niestety życie nie jest takie proste. Nasze przeznaczenie spisane jest od dawna, nie możemy go zamazać korektorem i zmienić. Musimy się z nim pogodzić, nawet jeśli będziemy do końca uważani za kogoś kim nie jesteśmy.

  To działo się na końcu, zacznijmy więc od początku.
  Nazywam się Claire Frey, a oto moja historia...

  http://jedna-twarz-dwa-zycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. ZAPRASZAM NA TŁUMACZENIE FANFICTION! NIEBAWEM POJAWI SIĘ PIERWSZY ROZDZIAŁ!
  Fragment:
  - Wierzę, że wszyscy otrzymaliście emaila od Profesora Augst’a. Nazywam się Harry Styles i będę uczył kursu w tym semestrze.
  Jasna cholera.

  sonata-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. *
  http://lifedreamscomestrue.blogspot.com/
  "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."
  ZWIASTUN :
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s-w4NCr-Udc

  *
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  Jeśli chcecie reklamować blogi-zostawiajcie komentarz o blogu, wraz z linkiem do swojego, jeśli blog osiągnie sukces i bedzie mnóstwo komentarzy. Co notkę będę wybierała te najciekawsze i polecała. Zachęcam do zaobserwowania bloga.
  KOMENTARZ MUSI DOTYCZYĆ POSTA

  OdpowiedzUsuń
 14. http://bieber-touch-angel.blogspot.com/ dziewczyna na prawdę wspaniale pisze wpadajcie na pewno zaciekawi was na historia :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Miłość nie jest łatwa. Oni są idealnym przykładem.On najlepszy w tym co robił. Zabijał ludzi bez wyrzutów sumienia. Lecz gdy dostaje nowe zadanie coś pęka. A ona? Z wyglądu niewinna dziewczyna. Czy aby na pewno? Do niego należy wybór. Miłość czy Przetrwanie?
  Trailer : https://www.youtube.com/watch?v=edYkcbSPNHg
  http://kill-her-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam :)
  http://tattooed-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Według kościoła nie można robić komuś czegoś co mi nie podobałoby się, ale jak jest w rzeczywistości? Przecież wszystkie najciekawsze historie mają w sobie chociaż małą część o buncie lub nieposłuszeństwie. Młodzi jesteśmy raz, ale czy dla jednego chłopaka warto poświęcić aż tyle? Warto zaryzykować i dobrze się
  bawić, czy lepiej całe życie przesiedzieć nad książką Sparks'a z okropnie grubym kotem w nogach i trzecią paczką ciastek? Moje imię to Louise i chciałam przedstawić wam moją historię...
  http://intimacy-opowiadanie.blogspot.com/ zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 18. http://for-richer-or-poorer-tlumaczenie.blogspot.com/

  Po tym, jak jej tata stracił pracę wysoko-płatnego prawnika, rodzina Saige jest zmuszona przenieść się z ich wygodnego, wysokiej klasy życia w Nowym Jorku, do jednej z najgroźniejszych dzielnic, Bronx.

  Po przybyciu, Saige była już niemile powitana przez ludzi w szkole, na ulicy, a nawet w jej własnym domu. Kiedy wpada na lokalnego gangstera, Justina Biebera, nie ma pojęcia, że zarówno jej życie, jak i jego całkowicie się zmienią.

  OdpowiedzUsuń
 19. Nasze pierwsze spotkanie nie należało do najmilszych, nie trwało zbyt długo i żadne z nas nie spodziewało się, że zostawi w naszym życiu tak trwałe ślady. Miłość do muzyki nas połączyła, a teraz właśnie ona ma nas rozdzielić?! O nie. Ja nie mam zamiaru na to pozwolić. Choćby miałoby mnie to wykończyć, nie rozstanę się z nim, jeśli on wprost nie powie mi, że tego chce.

  zapraszam na opowiadanie o Justinie Bieberze :)
  http://justin-and-bella.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. On trzaskał drzwiami jak przeciąg
  Gdy wychodził wieczorem i wracał tuż przed trzecią co dzień
  Co jest powodem nie mówił dziecku
  I oszukując Chanel alkoholem smutki lecząc
  Ona zostawała sama
  Nie przed telewizorem, ale lustrem, oglądając dramat
  Nie chciała widzieć szczęścia na ekranach
  Po przejściach siedziała i wyczekiwała rana
  Ale tej nocy on nie wrócił o trzeciej
  Pewnie zachlał albo poszedł znów przelecieć jakąś dziwkę
  Życie z nim było tak przykre
  Ile by dała, by to było jedno z permanentnych zniknięć...
  Od kilku miesięcy przestał ją kochać
  Przestał kochać ją w momencie, gdy urodził jej się bękart
  Złość, nic nie rozłączy ich do śmierci
  Mówili, a konflikty wciąż rozwiązywały pięści
  Słońce zgasło od łez
  A i tak chodziła w ciemnych okularach, nawet w deszcz
  Ona złapana w pułapkę strachu
  Nie tylko wzrokiem chciała dotykać krawędzi dachu
  On poszedł na dworzec koło czwartej
  Ona nad ranem wreszcie spokojnie zasnęła
  Z myślą, że nie wróci, albo, że coś go pozmienia
  Nie wie jak wychodził wczoraj
  Że głowę miał na torach nie wiedziała
  I, że był przeprosić Boga
  Przed trzecią najebany trzasnął drzwiami
  Wtem, budząc ją zamienił w koszmar jej najpiękniejszy sen...


  Jeśli cię i was to zaciekawiło wpadnijcie. Komentujcie i krytykujcie to ważne.
  Mam nadzieję że wam się spodoba =) Dopiero zaczynam
  Jeśli skomentujesz będe promować twojego bloga pod rozdziałami i w czytanych :( bardzo mi zależy
  http://please-dont-hurt-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. http://fear--fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy sukienka z wyprzedaży może zrujnować życie? Czasami tak… Paige kupiła suknię ślubną pod wpływem impulsu. Przecież jest samotna, nawet nie chodzi na randki. Wracając do domu z szyfonowym cudem w kolorze szampana, podejmuje desperacką decyzję. Umówi się na randkę z pierwszym napotkanym mężczyzną. Trafia na Justina, seksownego, dowcipnego i samotnego sąsiada, którego interesuje wyłącznie romans bez zobowiązań. Świetnie się bawią do dnia, kiedy Justin widzi Paige w ślubnej sukni…

  http://bez-zobowiazan-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam!
  1. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.
  2. http://i-miss-everything-we-did.blogspot.com/
  Co przeważy szale żywota? Przyjażń, miłość czy nienawiść, samotność.
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Hope ma ułożone życie w Kalifornii przez jej rodziców. Justin ma przepiękną żonę, 2 dzieci oraz mieszka na Manhattanie. Ona przylatuje do NYC i dostaje pracę jako niańka do dzieci Justina Biebera. Czy ta dwójka będzie razem szczęśliwa? Czy zdoła im się ułożyć życie we dwoje? Od lipca startuje 2 część opowiadania Hope&Justin.

  http://swaagbiebeer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Dziewczyna w przeszłości tragicznie skrzywdzona.

  Czy stawi czoło swojej przeszłości i pokona swój 'lęk'?

  On od kilku lat siedzi w swojej branży i w pewnym sensie ją uwielbia, ale wie że przez nią nigdy nie zazna miłości.

  http://nothing-in-force.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Justin Bieber. Na pewno słyszeliście o tym człowieku. Zamożny biznesmen, spadkobierca wspaniałej fortuny, najbardziej pożądany, magiczny i uroczy kawaler w Nowym Jorku.

  Proste życie Bridget Martin na zawsze zmienia się nocy której spotyka najbardziej pociągającego mężczyznę jakiego kiedykolwiek widziała na oczy. Rozpoczyna się gra w uwodzenie. Ale co się stanie gdy to pragnienie zmieni się w coś innego?

  "On jest niesamowicie przystojny....po prostu zbyt piękny dla mnie" - Bridget
  "Ale nigdy nie wiesz jak piękne może być zło"

  Zapraszam na: http://poisoned-with-love-tlumaczenie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Wydaje być się historią jak z bajki. Ona - zwyczajna nastolatka, z ogromną pasją, on - światowej sławy gwiazda, która chce oderwać się od rzeczywistości.
  Ale czy na pewno jest to bajka?
  Jak zachowa się dziewczyna, kiedy dowie się kim tak naprawdę jest chłopak, któremu powierzała swoje największe sekrety?
  Będą razem? Znienawidzi go?
  Tego wszystkiego dowiesz się na: http://unknownidentiity.blogspot.com/
  Opowiadanie jest pisane przez chłopaka i dziewczynę. Serdecznie zapraszamy. ❤

  OdpowiedzUsuń
 28. Dziewiętnastoletnia Lilly Anderson zarabia na życie jako uliczny grajek. Nie ma rodziny, ani przyjaciół. Od dwóch lat żyje w toksycznym związku z osiem lat starszym Danem Beinem, który co chwila wplątuje ją w nowe interesy.

  Wszystko zmieni się, gdy na drodze Lilly stanie dwudziestoczteroletni Louis Tomlinson.
  Potajemne spotkania, nierozwikłane problemy i szereg tajemnic.
  Życie dziewczyny znacznie się skomplikuje, a od dawna skrywany przez nią stan zdrowia, wyjdzie na jaw.
  Czy będzie chciała się leczyć? Czy jej znajomość z Louisem przetrwa? Kogo wybierze?
  Zapraszam do poznania losów Lilly.

  http://nothing-happens-by-chance-flyaway.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam i obiecuję, że się odwdzięczę.

  OdpowiedzUsuń
 29. http://thedecisionseventhesmallest.blogspot.com/
  Grace była kiedyś trudną dziewczyną, rodzice nie radzili sobie z nią, nie uczyła się, często chodziła na imprezy, paliła i piła, ale jedna noc sprawiła, że zamknęła się w sobie, uspokoiła się, cały czas siedziała w domu, uczyła się i czytała książki. Wakacje również zamierza tak spędzić, ale wszystko się zmienia kiedy poznaje Justina Biebera, niegrzecznego chłopca z tatuażami. Robi się jeszcze gorzej, kiedy dziewczyna zaczyna coś do niego czuć. Chcesz poznać jej historie? Przeczytaj The decisions, even the smallest ones, make it our life is amazing.

  OdpowiedzUsuń
 30. Stratford, miasto pełne seksu, alkoholu i tajemnic. Przesłodzone nudnymi faktami, które nie ukazują prawdziwego życia mieszkańców. Zbrodnie, pieniądze, samochody. Tylko to czai w tak zaludnionym mieście. Czy ktokolwiek odważy się by zajrzeć w jego tajniki?

  Mieszkająca tam siedemnastoletnia Bree po wyprowadzce z rodzinnego Phoenix nie myślała nad błędem, który popełniała. Uwierzyła kolorowym czasopismom i zdała się na własną intuicję. Prawdę o mrocznym miejscu odkryła zbyt późno, by cofnąć czyny. Musiała stawić czoła niejakiemu Justin’owi Bieber’owi. Syn dyrektora liceum i byłej modelki, niegdyś uczynny za cel obiera sobie niewinną dziewicę poznaną na jednej ze szkolnych przerw. Chce, aby to z nim przeżyła swój pierwszy raz. Żeby dodać temu małego smaczku, zakłada się z przyjaciółmi, że prześpi się z nią w przeciągu 6 miesięcy. Obstawia swój największy nałóg – nielegalne wyścigi. Pewny siebie rozpoczyna zabawę z nową uczennicą. Nie wie jednak, że przyszłe pół roku będzie niczym błaganie o życie podczas lwiej uczty. Czym zakończy się przygoda Bree z Daniela? Jak bardzo dziewczyna będzie cierpieć, kiedy odkryje prawdę?

  milosny-klamca.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Nowy Jork jest położony na wybrzeżu Atlantyku, w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Składa się z pięciu dzielnic: Bronksu, Brooklynu, Queens, Staten Islands i Manhattanu - najdroższej dzielnicy z licznymi atrakcjami turystycznymi - gdzie mieszkają dwie najlepsze przyjaciółki.
  Clary i Jess.
  Obydwie uczęszczają do ostatniej klasy w prestiżowym liceum, w którym zawarły nie jedne więzi przyjaźni. Wiele czasu spędzają razem i dosyć często towarzyszy im chłopak Jess. Dużo rozmawiają, mają kłopoty nie tylko uczuciowe, a ich życie zostanie poddane ogromnej próbie i nie wiadomo czy wszystko wróci do normy.
  Zapraszamy na nowego bloga i zachęcamy do komentowania, dodawania pytań, oraz dodawania się do obserwatorów jeśli tylko nasz blog się spodoba :)
  http://minor-dalliance.blogspot.com/
  Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Clary & Jess ♥

  OdpowiedzUsuń
 32. Val Butler jest 18-letnią dziewczyną, która przyleciała do L.A by studiować. Przez jej nadopiekuńczych rodziców musi dzielić mieszkanie ze swoim starszym bratem, który często imprezuje i zadaje się z podejrzanym towarzystwem. Co się stanie gdy Val na swojej drodze spotka niejakiego Justina, który jest przyjacielem jej brata?! Tego dowiecie się czytając moje opowiadanie!

  http://youaremylababy-jff.blogspot.com/

  (uwaga! występują wulgaryzmy i sceny +18 czytasz na własną odpowiedzialność)

  OdpowiedzUsuń
 33. Disclosure, czyli jedenaście godzin w ciągu roku, podczas których każda zbrodnia na terenie Stanów Zjednoczonych jest legalna. Możesz zrobić wszystko - kraść, zabijać lub po prostu dać upust złości, która kumuluje się w tobie przez cały rok. Shailene przez myśl nie przeszło, by uczestniczyć w tym dniu dopóki będąc na wakacjach u swojego ojca, nie znalazła się w centrum wydarzeń. Ma tylko dwa wyjścia - walczyć lub umrzeć... jakie będzie zakończenie tego tragicznego dnia? Bo przecież to zakończenie... prawda?
  Zapraszam na: http://disclosure-yourself.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 34. Dziewięć młodych osób spotyka się na obozie terapeutycznym. Każdy ma swoja historię. Każdy jest inny. Co ich połączyło ? Strach ? Samotność ? Czy Thea da sobie radę po śmierci ojca ? Noel pokona nałóg ? Sebastian wyzna prawdę swoim najbliższym ? Trwa walka o wolność i czystość umysłów. Zgadnij kto wygra .

  http://oursillystory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Pierwsze małżeństwo skończyło się po 3 miesiącach, ile wytrzyma te które mam zawrzeć za 3 dni? Mam nadzieje, że o wiele dłużej...

  http://pokochaj-mnie-jeszcze-jeden-raz-jbff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. http://vampireepidemic-fanfiction.blogspot.com/

  Niedaleka przyszłość. Na świecie wybucha epidemia zwana wampiryzmem. Pod wpływem przemiany ludzie zamieniają się we wampiry. W Los Angeles żyje zwykła nastolatka, Rose. Jej życie zmienia się od czasu kiedy jej chłopak zachorowuje na białaczkę. A jego rodzina podejmuje radykalne środki

  OdpowiedzUsuń
 37. Selena Gomez młodsza siostra Carin Gomez. Towarzyszy siostrze podczas trasy Justina Bieber’a. Selena i Justin mają związek, który składa się z trzech zasad, które nie mogę być złamane pod żadnym pozorem:
  1 - Nie wolno się całować ani przytulać
  2 - Nie można rozmawiać
  3 – Nie można się zakochać
  Czy zasady zostaną złamane,czy nie?
  Zapraszam: http://fall-tlumaczeniex.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. " Myślisz, że chory rozum można odróżnić od chorej duszy? Pytam z ciekawości. Ja miałem chore wszystko. Każdą część ciała. Każdą pojedyncza komórkę. Ale to już minęło. Może nie jestem całkiem zdrowy, ale z pewnością jestem uleczony. Teraz, kiedy cały ten koszmar minął a ja mogę sam podejmować decyzję o tym kim jestem i co robię, czuję się jak prawdziwy człowiek. Nie jak szczur laboratoryjny, na którym wielu z Was próbowało robić eksperymenty. Nie czuję się też jak więzień trzymany w zamknięciu, czym było miejsce pełne ludzi takich jak ja. Jestem sobą. Może i nie jest ze mnie jakiś ideał, nadal staram się panować nad tym wszystkim, ale jest dobrze. Jest naprawdę zajebiście. Pewnie zapytacie jak to się stało, że z potwora przeobraziłem się zwykłego faceta. Otóż... Wystarczyła jedna osoba, by zrobić ze mnie człowieka. To właśnie ona pokazała mi nadzieję na lepsze jutro, chociaż sama w to nie do końca wierzyła. Upadaliśmy i podnosiliśmy się. Nasze życie było jedną niekończącą się przygodą, co doprowadziło nas tutaj. No właśnie...
  Gdzie my tak naprawdę trafiliśmy? "

  Brantford, Ontario. Rampa przy torze trzecim na peronie trzynastym stacji kolejowej w tym mieście jest ulubionym miejscem samobójców.
  On- chory na schizofrenie, samotny, mieszka w ośrodku psychiatrycznym. Ona- sierota mieszkająca z kochającą rodziną, sięgająca po różne używki. Oboje pragną czegoś wyjątkowego, czegoś... Co odmieni ich życie. Jak daleko są w stanie sięgnąć, by to osiągnąć? Czy pragną tego tak bardzo, by zaryzykować wszystko? Czy głosy w głowie chłopaka pozwolą mu normalnie żyć?
  Jak skończy się zderzenie tych dwóch światów? Tego dowiecie się czytając fanfiction COLLISION!

  www.collision-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Wiem, że mało kto lubi spam, ale proszę - przeczytaj mój komentarz do końca! Możesz go w razie konieczności potem usunąć, ale naprawdę błagam - przeczytaj.. :) Kocham pisać, to moje życiowe hobby i naprawdę zależy mi na moich czytelnikach, którzy są ze mną od początku. Dla nich stworzyłam opowiadanie, które może i ciebie zainteresuje. Pod linkiem, który zaraz podam znajdują się dwie części, obie znajdziesz w zakładce rozdziały. :) Byłabym wdzięczna, gdybyś przeczytała chociaż prolog, a dopiero potem zadecydowała czy będziesz czytać czy nie. Losy Kate i Justina nie są plastikowe, monotonne, a już na pewno nie podawane jako "odgrzewany kotlet". To życiowa historia, dzięki której doceniamy własne życie. Zapraszam do naszego świata, świata pełnego bólu, rozczarowania i problemów. Jesteś gotowa wybrać się z nami w podróż?
  "To nasz świat, do którego nikt nie miał wstępu. I owego wstępu mieć nie będzie. Tak długo jak gwiazdy będą świecić." http://you-part-of-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Serdecznie zapraszam na mojego bloga:
  zakochana-w-opowiadaniach.blog.pl
  To było dawno. Wydarzyło się tak nagle, zbyt szybko. Nikt nie wiedział, co się dzieje. Pamiętam tylko, że zaczęło się to w nocy. [...] Do tej pory pamiętam, jak Neagolowie wtargnęli do naszego kraju. Zabrali wszystkie nasze dokumenty, telefony, komputery. [...] Każdemu dali nowe imię. Każdy miał własne, niepowtarzalne. Mnie nazwano Pocket, a moją matkę Chair. Ojcu nie zdążono nadać imienia, za wcześnie go zabrano. Nie pamiętam mojego prawdziwego imienia. Nie pamiętam daty moich urodzin. Nie wiem, ile mam lat. Jednak kilka miesięcy temu dostałam legitymację, więc muszę mieć około 16 lat. [...] Wojna trwa od ośmiu lat. W tym czasie Neagolowie zabili mojego ojca, ciotkę, kuzynkę, dwójkę przyjaciół i kilku sąsiadów. Nigdy im tego nie wybaczę. Niestety nic nie mogę zrobić. Jestem tylko cichą wodą. Nikomu nie przeszkadzam, nikomu nie robię krzywdy. Jednak wiem, że nie jestem sama. Wiem, że w moim kraju są miliony ludzi takich, jak ja. Na razie zbieramy siły, ale kiedy będzie trzeba staniemy do walki, by pomścić tych, których nam zabrano.

  OdpowiedzUsuń
 41. Dwa zespoły rywalizujące  ze sobą w bitwie tanecznej, a w nich ta dwójka. Chłopak dla którego dziewczyny to zabawki i ambitna dziewczyna, która chce osiągnąć coś w życiu. Gdy się poznają nic o sobie nie wiedzą, kieruje nimi pożądanie. Są siebie ciekawi. Lecz, gdy dowiedzą się o sobie więcej co zdecydują?
  "- Trzymajmy się w tajemnicy, oni nie muszą wiedzieć. Powiemy im po wszystkim.- namawiałam go, patrząc mu w oczy."
  Jest ryzyko jest zabawa. Oni lubią zabawe może dlatego nie zrezygnowali, a może jest coś więcej.

  http://dance-with-me-baby-jbff.blogspot.com/?m=1


  OdpowiedzUsuń
 42. http://bmbt-original.blogspot.com/2014/12/rozdzia-6.html?showComment=1418501676353#c2878268339383335673
  Polecam to opowiadanie.
  Dziewczyna dopiero zaczyna dlatego chciałabym jej pomóc się troch wypromować :3

  OdpowiedzUsuń
 43. Początkowo, sprawa wydawała się taka prosta.

  Ona, gdy mnie zobaczyła stwierdziła, że jestem do tego idealna.

  Powiedziała, że da mi wszystko czego sobie zapragnę za jedno zadanie.

  Miałam uwieść Justin'a Bieber'a.

  Rozkochać go w sobie i rzucić.

  Sprawić by cierpiał.

  Gdybym wiedziała co stanie się później...

  Nigdy w życiu bym się na to nie zgodziła.

  ZAPRASZAM: http://thesecretagreement.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. http://measuremylove.blogspot.com/

  On- międzynarodowa gwiazda muzyki.
  Ona- zwykła, przeciętna nastolatka.
  Między nimi tysiące kilometrów.
  Co się stanie kiedy dystans się zmniejszy ?
  "Nie patrz na dzielącą nas odległość; spójrz na moją miłość do Ciebie".

  Opowiadanie o Justinie Bieber i Kelsey Torres. Zobaczcie co ta dwójka jest gotowa zrobić, kiedy w grę wchodzą uczucia i odległość.


  Zapraszam serdecznie !

  OdpowiedzUsuń
 45. http://www.wattpad.com/93227865-rolling-stone-prolog?utm_source=web&utm_medium=twitter&utm_content=share_info&ref_id=38745804 Zapraszam :) Dopiero zaczynam, ale postaram się szybko dodać kolejny rozdział :>

  OdpowiedzUsuń
 46. Zapraszam ;) http://why-dont-you-love-me-opowiadanie.blogspot.com/2015_01_06_archive.html

  OdpowiedzUsuń

 47. Co się stanie gdy spotkają się dwa różne światy?
  -Czemu chcesz mnie zmienić?
  -Nie wiesz na czym polega ten świat
  -To mnie oświeć.
  I choć role zostały już rozdzialone Davonne i Justin nie wiedzą po której stronie przyjdzie im walczyć.
  Ależ oczywiśćie dajmy osbie jeszcze jedną szanse. Ostatnią szanse na popełnienie błędu.

  https://prawda-klamstwo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. http://believeandstrong.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. *Przepraszam za spam*
  Życie na osiemnastej ulicy w Detroit, bez dachu nad głową i środków do życia, nie jest dla słabych. Oni zdążyli się o tym przekonać.
  Zapraszam!
  18th-street-jbff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Po kilku miesiącach przerwy powróciłam na bloga z nową historią o Marie&Justinie - swaagbiebeer.blogspot.com. #MOPff
  Ona: "A po północy znowu jestem nikim. Zwyczajna i śpiąca."
  On: "Przy­pad­ko­we muśnięcie Twej dłoni, głębo­kie i ta­jem­nicze spoj­rze­nie w oczy, usłysze­nie cho­ciażby jed­ne­go słowa wy­pełniłoby cały mój dzień."
  + MOŻESZ POLECIĆ MOJE FF? DZIEKUJE <3!

  OdpowiedzUsuń

 51. Mikayla jest nastoletnią wampirzycą.
  Mimo to pragnie prowadzić zwyczajne życie i chodzi do liceum jak każda nastolatka.
  I chociaż nie jest jej łatwo stara się poskromić pragnienie.
  Są jednak dni kiedy przestaje nad sobą panować.

  Justin jest Aniołem. Pewnego dnia dostaje zadanie by strzec uczniów liceum przed wampirzycą.
  W tym celu musi zbliżyć się do Mikayli jak najbardziej to możliwe.

  Co się stanie gdy w grę wejdą prawdziwe uczucia?
  Czy miłość między Wampirzycą i Aniołem jest możliwa?
  Czy dadzą sobie radę z przeszkodami stojącymi na ich drodze?
  A co jeśli Anioł upadnie w imię miłości?

  http://calling-for-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. Kiedy składał śluby przed Bogiem, nie dopuszczał do siebie myśli, że któregoś dnia spotka kobietę, którą pokocha bardziej, niż stwórcę, który dał mu życie, wiarę i natchnął powołaniem. Justin od dziecka marzył, aby służyć Bogu, jako ksiądz, osoba duchowna. Wstępując do syminarium oddawał się wierze i wieloletnim wartościom. Jednakże, posługa kapłańska w niewielkim miasteczku w środkowej części Stanów Zjednoczonych na zawsze odmieniła życie oddanego ideałom księdza. Zaznał smaku miłości i grzechu, wynikającego z doznań cielesnych. Nigdy nie przypuszczałby, że siedemnastoletnia Chloe zawróci mu w głowie i odwróci porządek jego własnego, małego świata, w którym zawsze na pierwszym miejscu stawiał Boga.
  http://priest-jbff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Dziewczyna, która musi przez kilka miesięcy zamieszkać u brata Alex Payne. To siostra sławnego członka z boysbandu One Direction Liama. Przenosi się do innej szkoły w Los Angeles, gdzie chodzi jej najlepsza przyjaciółka Angel.Justin Bieber to zadziorny i pewny siebie chłopak, bożyszcze nastolatek. Pewnego dnia poznaje Alex jego życia obraca się o 180 stopni. Chłopak zakochuje się, ale czy uda mu się stłamsić tą nienawiść którą dziewczyna do niego żywi? Czy uda mu się roztopić lód w sercu Alex?//http://opowiadanie-o-jb-i-sel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. Z pozoru zwykła dziewczyna. Ale jedno wydarzenie zmienia jej życie całkowicie. Od tego czasu ma jeden sposób na radzenie sobie ze stresem. Kiedy jest źle, bierze zapalniczkę i… podpala coś. Całe życie obraca się o 180 stopni, kiedy odkrywa, że jest piromanką.
  Czy uda jej się zapanować nad sobą?

  Serdecznie zapraszam!
  http://lust-for-arson.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. To opowiadanie jest czymś innym. Justin nie jest sławny...nie jest też do końca człowiekiem. Jest to opowiadanie fantastyczne. Jennifer przeprowadziła się do LA z rodzicami i siostrą by zacząć nowe życie. Wszystko jednak nie jest takie jakie być powinno. Wszędzie tajemnice, dziwne postacie i niewyjaśnione zdarzenia. Jak się potoczy los Jen i Justina? Dowiecie się czytając....

  http://iammonster-jb.blogspot.com/2016/06/rozdzia-3.html

  POLECAM

  OdpowiedzUsuń
 56. Zapraszam do mnie! http://pressurejbff.blogspot.com/
  Jestem tez na wattpadzie! http://my.w.tt/UiNb/PRbHNSxntz

  OdpowiedzUsuń